VIP Karadeniz – Corona Virüs Hakkında Bilgilendirme (COVID-19)

Birlikte Başaracağız. #EvdeKalTürkiye

Değerli Müşterilerimiz ;

İçinde bulunduğumuz durumdan dolayı üstümüze düşen sorumluluğu yerine getirdiğimizi belirtmek istiyoruz.

Kiraya sunduğumuz tüm araçlarımızın her kira dönüşünde en ince ayrıntısına kadar en güçlü dezenfektanlar ile ilaçlandığını belirtmek istiyoruz.

Covic-19 virisü ile alakalı olarak gerek televizyon kanallarından gerekse Dünya sağlık örgütü kurumlarından gelen uyarı ve talimatları dikkat ile takip edip uyguladığımızı belirtmek istiyoruz.

Türkiye içerisinde bulunan tüm ofislerimiz dezzenfekte edilmiş olup , çalışan tüm ekip arkadaşlarımıza gereken önlem ve tedbirler konusunda bilgilendirme yaptığımızı belirtmek istiyoruz.

Bu güne kadar iç ve dış temizlik konusunda hassas bir şekilde araçlarımız ile ilgilenmekteydik. Sıradan bir prosedür halinde olan sistem işleyişimizi daha detaylı bir hale getirdiğimizi belirtmek istiyoruz.

Araçlarımızı kira dönüşlerinde Torpido , Direksiyon , Teyp , Kapı Kolları , Vites Topuzu , Koltuk Döşemeleri , Havalandırma Filtreleri’ni detaylı şekilde dezenfekte ettiğimizi belirtmek istiyoruz.

Tüm ofislerimizde ve araçlarımızda müşterilerimizin kullanımı için el dezenfektanları yerleştirdiğimizi belirtmek istiyoruz.

Tüm misafirlerimiz için ofislerimiz’e 40 KM ye kadar olan mesafelerde aracınızı istediğiniz yere getirip ve aynı yerden hiç bir ek ücret almaksızın teslim aldığımızı belirtmek istiyoruz.

Toplu taşıma yada hava yolu ile seyehat etmek yerine sizlere özgürlüğü tam anlamıyla sağlamak açısından kilometre sınırlandırmasını ortadan kaldırdığımızı belirtmek istiyoruz.

Trabzon Oto Kiralama firmamızdan Şehir içerisinde dilediğiniz adrese haftanın 7 günü 24 saat boyunca aracınızı istediğiniz yere getirip aynı yerden iade aldığımızı belirtmek istiyoruz.

Hizmet verdiğimiz tüm noktalarda hem müşterilerimizin hem çalışanlarımızın sağlığını korumak için gereken önlemleri almaya devam edeceğimizi belirtmek istiyoruz.

Sağlıklı Günler Dileriz.

Hakkında admin

Check Also

Vip Trabzon Rent a Car

Vip Trabzon Rent a Car

Vip Trabzon rent a car hizmetleri: Transfer hizmeti, lüks araçlarla ulaşım imkanı sunan profesyonel bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.