Trabzon Rent a Car Kampanyaları

VIP Karadeniz, Trabzon rent a car hizmeti veren oldukça köklü bir firmadır. Firmanın temel hedefi müşteri memnuniyetini üst seviyede tutarak Trabzon içerisinde bu hizmeti veren en iyi ve müşteri dostu firma olabilmeyi sağlamaktır. Bu nedenle firma uygun fiyata son model araçları kullanabilmeniz açısından çeşitli kampanyalar düzenleyerek müşterilerinin bütçelerini sarsmadan kaliteli araç kullanma deneyimini yaşamalarını sağlamaktadır. Rent a car hizmeti kapsamında müşterilerine sunmuş olduğu araçlar genellikle senenin en çok tercih edilen marka ve modellerinden oluşur ve her müşterinin ihtiyacına hizmet edebilecek kapasiteye sahiptir. 

Rent a car hizmetinde düzenlenen kampanyalar kiralama gün sayısına göre değişim göstermektedir. Bir aracı kiralayacağınız zaman gün sayısında artış söz konusu olursa gün başına ücretlendirmede indirime gidilir. Böylelikle ödeyeceğiniz ücret azaltılarak bu keyfi daha uzun süre boyunca yaşayabilmeniz sağlanmaya çalışır. Trabzon oto kiralama hizmeti kapsamında sunulan hizmetin asgari süresi 24 saattir. Bu nedenle ücretlendirme de gün bazlı olarak yapılmaktadır. Kampanyalardan istifade edebilmek adına kiralama sayınızı artırarak daha ucuz fiyata daha lüks araçlar kullanabilirsiniz.

Trabzon Rent A Car

Trabzon Rent a Car Hizmetinde Sunulan Araçlar

Müşterilerimize sunmuş olduğumuz araçlar, en çok tercih edilen araçlar arasından seçilmektedir. Araçların bakımları aksatılmadan gerçekleştirildiği için yolculuk esnasında size sürpriz arızalar yaşatması söz konusu değildir. Aracınızı güvenle kullanırken VIP Karadeniz’in sunmuş olduğu bu hizmet ile birlikte şahsi araç kullanım deneyimi kadar rahat araç kullanabilirsiniz. Trabzon araç kiralama kapsamında bir araç kiraladığınız zaman sizinle gerçekleştirilen sözleşme ile birlikte sigorta işlemi de yapılmaktadır. Sigorta işlemi aracı kullanacak kişi ile gerçekleştirildiği için bu işlemden yararlanabilmeniz için sözleşmede isminizin geçmesi gerekmektedir. Şoför olarak belirtilmeyen isimleri sigorta kapsamayacağı için araçla kaza yapmaları durumunda meydana gelen hasarı ödemek zorunda kalırlar.

VIP Karadeniz araç portföyünü geniş tutarak her kesimden müşteriye ihtiyacı olanı sunmayı hedeflemektedir. Gezi turları düzenlemek isteyen müşterilerimizin ihtiyacına hizmet edebilmek adına minibüs kiralama hizmeti, şirketine araç tahsis etmek isteyen müşterilerimiz için filo kiralama hizmeti gibi hizmetleri gerçekleştirebilmek için çeşitli araçlar firmamızda bulunmaktadır. Araçlarımızı web sitemiz üzerinden görüntüleyebilir ve fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Aklınızda yer alan soru işaretleri için telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz. 

Hakkında admin

Check Also

Araç Kiralarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Araç kiralaması yapmak özellikle en çok araştırılması gereken konular arasında yer almaktadır. Mutlaka araç kiralama …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.