Trabzon Oto Kiralama

Trabzon Oto Kiralama

Trabzon şehrinde Trabzon oto kiralama adı ile hizmet verdiğimiz sürece güvenir ve kaliteli hizmet öncelikli prensiplerimiz olacaktır. Bu nedenle araç kiralama yapmak isteyen tüm müşterilerimiz son model ve bakımlı olan aralarımızı gönül rahatlığı ile kiralayabilmektedir. Kiralanacak araç portföyünde yer alan araç listemiz geniş bir yelpazededir. Hemen hemen her model ve markada aracımız kiralanmak üzere müşterilerini beklemektedir. Araçlarımız arasında Dacia, Toyoto, Renault, Nissan, Hyundai, Volvo, Skoda, Citroen, Fiat, Opel, Mercedes, Wolkwagen gibi markaların birkaç farklı modelleri de bulunmaktadır.
Araç kiralama listesinde yer alan tüm araçların oto bakımları, sigortası ve kaskosu yapılmış olarak müşterilere teslim edilmektedir. Ayrıca Trabzon rent a car bünyesinde kiralanan araç kiralama sonrasında beklenmedik arıza ve ya lastik patlama gibi sorunlar oluşturduğunda anında bulunduğunuz noktaya oto yardım gönderilerek sizlerin mağduriyeti giderilmektedir.

Trabzon Oto Kiralamada Fiyatlar;

Araç kiralama hizmetine verilen araçların çoğu sıfır kilometre araçlardan oluşmaktadır. Ancak tüm araçlarda uygun fiyat ile müşteri memnuniyeti politikansa önem verildiği için araçların sıfır kilometre olduğuna bakılmaksızın hepsinde uygun fiyat uygulanmaktadır. Trabzon araç kiralama hizmetinden faydalanmak isteyen müşterilerin tüm bilgileri güçlü güvenlik sistemleri ile korunmaktadır. Müşteri gizliğine dikkat eden ve değer veren firmamızda kredi kartı ve banka aracılığı ile yapacağınız tüm ödemeler sadece siz ve banka sistemi tarafından görülmektedir. Bu sebeple gönül rahatlığı ile kredi kartınızdan ödeme yaparak kiralık araç listemizde yer alan istediğiniz ve beğendiğiniz aracı kiralayabilirsiniz.

Bazı zamanlarda yaptığımız indirim kampanyalarını da Trabzon oto kiralama sitemizi takip ederek daha uygun fiyat aralıklarında olan araçları da kiralayabilirsiniz. Araçlarımız farkı ekonomik sınıf, orta sınıf, suv sınıf, lüks sınıf, mini van sınıf gibi gruplarından oluştuğundan her bütçeye ve her kesimde hitap edebilmektedir. Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek ya da site üzerinden istediğiniz aracın kiralamaktır. Kiralamaya kara verdiğiniz tarih aralığında sizler ile yapılacak olan sözleşme sonrasında aracımızı kendi aracınız gibi kullanabilirsiniz. Trabzon şehrinde yer alan araç kiralama firmaları arasında en uygun ve kaliteli hizmet sunan firma VIP Karadeniz. Araç kiralama dönemi içinde her daim bizimle iletişim dahilinde kalarak yardım alabilirsiniz.

Hakkında admin

Check Also

Araç Kiralarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Araç kiralaması yapmak özellikle en çok araştırılması gereken konular arasında yer almaktadır. Mutlaka araç kiralama …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.