Tatilde Araçsız Kalmayın.

Tatilde araçsız kalmayın ! Bölge içerisinde lider konumda bulunan firmamızda ekonomik , orta , lüx ve van grubu araçları bulabilirsiniz. Portföy açısından Türkiye geneli geniş bir hizmet ağımız bulunmaktadır. İnsanların aileleriyle yada sevdikleri ile birlikte çıktıkları tatillerde araç ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Trabzon oto kiralama alanında daima uygun fiyat seçeneklerimiz yer almaktadır. Kiraya sunduğumuz bütün araç gruplarımızda bulunan araçlarımızın periyodik bakımları yetkili servisler tarafından yapılmakta olup size sadece sürüş keyfini çıkarmak kalıyor.

Karadeniz bölgesi turizm açısından Türkiye genelinde ciddi bir potansiyele sahiptir. Gezilip görülecek turistik mekanların şehir merkezine uzak olması da araç ihtiyacı oluşturmaktadır. İster hava limanı içerisinden isterseniz de şehir merkezinde bulunan otelinizden hiç bir ek ücret ödemeden aracınızı teslim alabilirsiniz. Haftanın 7 günü 24 saat kesintisiz bir şekilde araç ihtiyaçlarınızı yada hava limanı transfer işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. 2015 Yılından bu güne daima kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla sunduğumuz Trabzon araç kiralama firmamızda kesinlikle klasikleşmiş firma prosedürleri bulunmamaktadır.

Kredi kartı kullanım zorunluluğuna son !

Firmamızdan Trabzon rent a car hizmeti alacak olan müşterilerimizin kamu personeli olması dahilinde kredi kartı zorunluluğunu ortadan kaldırdık. Ayrıca yurt dışından tatil amaçlı yada iş amaçlı gelen misafirlerimizin’de kredi kartı kullanım zorunluluğu bulunmamaktadır. Müşteri memnuniyetinin temel esas alındığı firmamızda işleyiş tamamen kullanıcıya zorluk çıkartmak yerine kolaylıklar sağlamak üzerine inşa edilmektedir. Sizde artık yeni bir firma ile çalışmak ve işini gerçek anlamda profesyonel olarak yapan bir firma ile çalışmak isterseniz bize günün her saati ulaşabilirsiniz. Dilerseniz telefon yolu ile dilerseniz de web sitemiz üzerinden online rezervasyon oluşturarak fırsatlardan faydalanabilirsiniz.

Hakkında admin

Check Also

Trabzon Havalimanı Rent a Car Hizmet Detayları

Trabzon Havalimanı Rent a Car Hizmet Detayları

Trabzon havalimanı rent a car hizmetleri: Günümüz kiralık araç sektöründe oto kiralamada havalimanı seçenekleri öncelikle …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.