Trabzon Oto Kiralama Şartları

Trabzon oto kiralama hizmetini VIP Karadeniz güvencesi ile deneyimlemek istiyorsanız firmamızın belirlediği bazı şartlardan haberdar olmanız gerekmektedir. Firmamız bünyesinde bu hizmeti alabilmeniz için araçlarımızı minimum 24 saatlik zaman dilimleri içerisinde kiralayabilirsiniz. Daha az bir süre geçirebilmeniz amacı ile kiralama hizmeti gerçekleştirilmemektedir. Gerçekleştirilen kiralama sözleşmelerinde bu zaman dilimi en az 24 saat olarak belirlenmiştir. 

Kurumsal bazda araç kiralama hizmetinden istifade etmek istiyorsanız bunun için sizden istenen firma kayıtlarınızın getirilmesidir. Kurumsal kiralama işlemleri 3, 6, 9 ve 12 aylık paketler dahilinde gerçekleştirilmektedir. Bu paketlerden kısa süreli kiralama işlemleri ne yazık ki gerçekleştirilememektedir. 

Firmamız, kiralama işlemini gerçekleştirmek için müşterileri üzerinden belirli sınıflarda farklı yaş aralıkları ve ehliyet şartı aramaktadır. Ekonomik grupta yer alan araçları kiralamak istiyorsanız 25 yaş ve üzerinde olmanız ve aynı zamanda 2 yıllık ehliyetinizin bulunması gerekmektedir. Orta grup olarak nitelendirilen biraz daha lüks araçlarda bu yaş sınırı artmaktadır. Bu gruptan bir araç kiralayabilmeniz için 30 yaş ve üzerinde olup 4 yıllık ehliyetinizin bulunması gerekmektedir. Lüx grup olarak adlandırılan araçlarda ise bu yaş sınırı 33’tür ve ehliyetinizin 7 yıllık olması gerekmektedir. Trabzon rent a car hizmetinden istifade edebilmeniz için sizden kredi kartı talep edilmektedir. Bu şartın yalnızca iki istisnası söz konusudur. Bunlar: Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde kamu görevlisi olmak ve yurt dışında yaşayan müşterilerimiz arasında olmanızdır. 

trabzon oto kiralama

Trabzon Oto Kiralama Hizmetine Ek Olarak Sağlanan Hizmetler

Trabzon araç kiralama hizmetinden istifade ettiğiniz zaman bu hizmete ek olarak kasko ve sigortadan da istifade edersiniz. Bunlar için sizden ek bir fiyat talep edilmez. Bu hizmetlerden istifade edebilmeniz için aracı kiralayan müşterimizin kullanması gerekmektedir. Kiralama sözleşmesinde ismi geçmeyen sürücülerin gerçekleştirmiş olduğu kazalar nedeniyle meydana gelen hasarlardan firmamız sorumlu tutulamaz. 

Araç kullanımı esnasında meydana gelen trafik cezaları ve hatalı park nedeni ile aracın farklı noktalara çekilmesi nedeniyle ödenecek olan ücretlerden firmamız sorumlu tutulamaz. VIP Karadeniz ile Trabzon oto kiralama hizmetinden istifade ettiğiniz süre boyunca yolda yaşanacak olan arızalarda firmamız ile irtibata geçerek yol yardım desteğini alabilirsiniz. Güvenli ve kaliteli hizmetin uygun fiyatla buluştuğu VIP Karadeniz, araç kullanma keyfinizi ikiye katlamak adına elinden gelen her şeyi yapacaktır. 

Hakkında admin

Check Also

Trabzon Havalimanı Rent a Car Hizmet Detayları

Trabzon Havalimanı Rent a Car Hizmet Detayları

Trabzon havalimanı rent a car hizmetleri: Günümüz kiralık araç sektöründe oto kiralamada havalimanı seçenekleri öncelikle …

Bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.