Trabzon Oto Kiralama Hizmeti Hakkında Bilinmeyenler

Trabzon oto kiralama hizmetinden faydalanmak isteyen müşteriler, bu hizmetin tam kapsamı hakkında bilgi sahibi olmak ister. VIP Karadeniz, 2002 yılından günümüze kadar bu hizmeti müşterileri ile kusursuz bir şekilde buluşturmayı hedefleyen bir araç kiralama firmasıdır. Bu firma sayesinde çeşitli kampanyalardan istifade ederek araç kiralayabilirsiniz. Araç kiralama hususunda genellikle bu hizmeti ne kadar süre boyunca alabileceğiniz merak edilmektedir. Araç kiralama hizmeti, asgari 24 saat olacak şekilde alınmaktadır. Bu zamanlamadan daha az bir sürede kiralama işlemi gerçekleştirmeniz mümkün değildir. 

Kurumsal araç kiralama yani filo kiralama hizmeti ise genellikle minimum 3 ay maksimum 12 ay olmak üzere gerçekleştirilebilen bir hizmettir. Bu hizmet kapsamında özel şoför hizmetinden de istifade edebilmeniz mümkündür. Araç teslimatı ise 7 gün 24 saat boyunca gerçekleştirilebilmektedir. Bu nedenle size en uygun gün ve saati seçerek aracı teslim alabilirsiniz. Trabzon rent a car hizmetinde kiralamış olduğunuz aracın bakımı ve sigorta işlemleri VIP Karadeniz’e aittir. Firmadan kiralamış olduğunuz araçla trafik cezası almanız durumunda bu cezayı siz ödersiniz. Ek sürücü kullanımı durumun firmamız ile paylaşmanız gerekmektedir. 

Trabzon Rent a Car

Trabzon Oto Kiralama Kampanyaları

VIP Karadeniz, bu kampanyalarını genellikle web sitesi ve sosyal medya hesapları üzerinden müşterilerine iletmektedir. Sosyal medya üzerinden firmayı takip etmeniz durumunda gerçekleştirilecek kampanyalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Aynı zamanda irtibat numaralarımız üzerinden de kampanyalarımızı öğrenebilmeniz mümkündür. Trabzon araç kiralama hizmeti çerçevesinde gerçekleştirilen kampanyalarda “bebek koltuğu” hizmeti de bazen ücretsiz şekilde gerçekleştirilmektedir. 

Bu hizmetlerin yanı sıra çeşitli markalar ile gerçekleştirilen ortaklıklar nedeni ile de çeşitli kampanyalar düzenlenmektedir. Örneğin; uçuş yaptığınız firma ile anlaşma sağlandıysa %10 oranında indirime tabi tutulan bir ücretlendirme ile karşılaşabilmeniz mümkündür. Yılın bazı günlerinde belirli araçlarda gerçekleştirilen indirimleri takip edebilmek adına sosyal medya mecralarından firmayı takip edebilirsiniz. Yıllık indirimler ve günlük indirimlerle birlikte araç kiraladığınız zaman oldukça uygun fiyata kaliteli araçlar ile yolculuk yapabilirsiniz. Oto kiralama hizmetinin yanı sıra transfer hizmetinde gerçekleştirilen kampanyalar da bu mecralardan paylaşılmaktadır. Hizmetlerden haberdar olabilmek için firmanın web sitesini ve sosyal medya platformlarındaki profillerini takip edebilirsiniz. 

Hakkında admin

Check Also

Vip Trabzon Rent a Car

Vip Trabzon Rent a Car

Vip Trabzon rent a car hizmetleri: Transfer hizmeti, lüks araçlarla ulaşım imkanı sunan profesyonel bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.