Trabzon oto kiralama firmaları

Trabzon oto kiralama firmaları

Araç kiralama olayına bir bütün olarak baktığımız zaman araç ihtiyacınızı giderene kadar belli kuralların altında bir araca sahip olabilirken, bu şartların yerine getirilmesine de araç kiralama denir. Trabzon oto kiralama ülkenin genelinde firmanın şartlarına göre farklılık gösterse de belli olan birkaç kural asla değişmemektedir.

Araç kiralama sistemsel olarak nasıl ilerler merak ediyorsanız eğer gün başına, aracın cinsine ve modeline göre de fiyatlar da değişkenlik gösterilir. Bunun dışındaysa teslim alma ve teslim etme olayında da bazı birkaç kural yerine getirilmesi gerekmektedir. Bu şartlardan sizlere firmamız olarak bahsedeceğiz ve araç kiralamadan önce gerekli olan tüm bilgilere de sahip olmuş olacaksınız. Trabzon araç kiralama işlemlerinde sürücü en az 2 yıllık ehliyet sahibi olması gerekiyor. 21 yaşından büyük olmasıyla beraber asla alkollü araç kullanmaması gerekmekte. Araç teslim alındığı anda yakıt neyse o şekilde geri bırakılmalı ve aracı teslim alıyorsanız da sözleşme ayrıntılarının iyi bir şekilde incelenmesi ve teslim ederken hasarların firmaya sunulmasıdır. Araç kiralayan kişiler farklı nedenlerden başvurmaktadırlar. Gün içinde olan işleri halledebilmek, konforlu olacak şekilde tatilini rahat geçirmek isteyenler, önemli bir misafirin ağırlanması gibi kişiye özel olan değişik nedenler yer almaktadır. Bu şekilde kiralayacağınız araç sizler için ekonomik ve kasko açısından çok daha güvenilir olacaktır. Bir iki taneden daha fazla araç sahibi olmak isteyen şirketler ise firmamızdan, filo kiralama hizmeti alabilirler.

Trabzon rent a car firması olarak şartlarımızda ekonomik ya da orta sınıf bir aracı kiralamanız için 21 yaşını mutlaka doldurmanız gerekmektedir. Ağır ve lüks olan araçlarda 25 yaş sınırı bulunuyor. Ekonomik, orta veya üst sınıflar için 2 senelikken, lüks araçlarda 3 senelik ehliyet şartı vardır. Firmamızdan araç kiralayacaksanız eğer internet sitemize girerek, araçlarımızı inceleyebilir ve size uygun olanı seçme hakkına sahipsiniz. Araç kiralamaya karar verdiğiniz zaman bizi telefon numaramızdan aramanız yeterlidir. Araç kiralama hizmetimizi her müşterimize özel ve sınırsız bir şekilde vermekteyiz. Dilediğiniz de bizi arayabilir, aklınıza takılan sorulara da cevap bulmanıza yardımcı olabiliriz.

Hakkında admin

Check Also

Araç Kiralarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Araç kiralaması yapmak özellikle en çok araştırılması gereken konular arasında yer almaktadır. Mutlaka araç kiralama …

2 yorum

  1. Veysel Dadaloğlu

    Bir arkadaş tavsiyesi ile birlikte gittiğim trabzon oto kiralama firmasından gerçekten memnun kaldığımı belirtmek isterim. Gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

  2. Ailem ile birlikte tatil amaçlı olarak gittiğim trabzon araç kiralama firmasından gerçekten memnun kaldık. Bir sonraki tatilimizde yine aynı firmayı tercih edeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.