Trabzon Minibüs Kiralama

Trabzon minibüs kiralama hizmetleri kapsamında gerçekleştirilen bir hizmet olan minibüs kiralama hizmeti, genellikle ailesi ve sevdikleri ile birlikte Trabzon’da muhteşem bir doğa turu gerçekleştirmek isteyen ailelerin tercihi olmaktadır. Trabzon’da veya yakın illerde bir gezi organizasyonu düzenlemek istiyorsanız 8+1, 9+1, 12+1 ve 16+1 kapasitelerine sahip minibüsler sayesinde sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayabilirsiniz. VIP Karadeniz, diğer motorlu araçların kiralamasında olduğu gibi minibüs kiralama konusunda da müşterilerinin mağduriyet yaşamaması adına gerekli olan bütün önlemleri alarak bu işlemi gerçekleştirmektedir. 

Kiralayacağınız minibüsler otomobil sektörünün yeni ve nadide marka ve modelleri arasından itina ile seçilmektedir. Seçme işlemi tamamlandıktan sonra kiraladığınız minibüsü dilerseniz firmamızdan dilerseniz havalimanından teslim alabilirsiniz. Sözleşme imzalamak için geçerli şartları taşıyorsanız Trabzon rent a car hizmetinden istifade edebilme şansına erişirsiniz. Kiralamış olduğunuz minibüslerin bakımları eksiksiz şekilde gerçekleştirilmektedir. Bakımlarının yanı sıra minibüslerin sigorta ve kasko işlemleri de tamamlandığı için yaşayacağınız bir arızanın olması durumunda VIP Karadeniz bu arızayı giderebilmek adına gerekli olan işlemleri hızlıca yerine getirecektir. 

Trabzon Minibüs Kiralama

Trabzon Minibüs Kiralama İle Gezi Organize Etme

Aynı anda çok sayıda minibüs kiralayarak gezi organize edebilirsiniz. Gezi organize edebilmeniz için önerilen minibüs tipi genellikle 16+1 kapasiteye sahip olan minibüslerdir. Bu minibüsleri kiralayarak Türkiye’nin güzide şehirlerine düzenleyeceğiniz gezi turları ile eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz. VIP Karadeniz minibüs markalarına dikkat eden bir firmadır. Bu nedenle yolculuğunuzun güvenilir bir şekilde geçeceğinden şüpheniz olmasın.

Trabzon araç kiralama hizmetinden aylık olarak da istifade edebilmeniz mümkündür. 3, 6, 9 ve 12 aylık süreler boyunca kiralayacağınız minibüslerle dilediğiniz adreslere turlar organize edebilmeniz mümkündür. Bu işlemleri gerçekleştirebilmeniz için imzalamanız gereken sözleşmeler mevcuttur. Sözleşme imzalanırken dikkat edilmesi gereken husus sözleşmede şoför olarak göstereceğiniz isimlerdir. Sözleşmede şoför olarak gösterilmeyen kişilerin araçları kullanmaları durumunda meydana gelebilecek hasarlardan doğan sorumluluk sözleşme tarafına ait olup VIP Karadeniz tarafından karşılanmaz. Bu nedenle araçları kullanacak kişileri sözleşmede belirtmeyi unutmamalısınız. VIP Karadeniz müşteri memnuniyeti odaklı çalışan bir firma olduğu için meydana gelebilecek bütün sıkıntılarda yanınızda olacaktır. Düzenlediğiniz turları güvenli şekilde tamamlamak için VIP Karadeniz hizmetini deneyimleyebilirsiniz. 

Hakkında admin

Check Also

Araç Kiralarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Araç kiralaması yapmak özellikle en çok araştırılması gereken konular arasında yer almaktadır. Mutlaka araç kiralama …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.