Trabzon Kurumsal Oto Kiralama

Trabzon Kurumsal Oto Kiralama
Trabzon Kurumsal Oto Kiralama Araç kiralamadan önce bilinmesi gereken ilk adım her husustan önce güvenilir ve de mümkünse köklü bir şirket ile anlaşma yapılmasıdır. Bu anlamda Trabzon rent a car sizlere mükemmel bir hizmet sunmaktadır. Hem müşteri memnuniyeti açısından hem de piyasadaki en hesaplı hizmeti vermesi açısından özellikle Trabzon oto kiralama bir numaradır.

Araç Kiralamadan Önce Dikkat!

Öncelikle kiralayacağınız aracın sahibi olan şirketin yasadışı bir şirket olmadığından emin olmanız gerekmektedir. Yapacağınız araştırmalar bu konuda size ilerde hiçbir problem yaşanmaması açısından yardımcı olacaktır. Bunun için daha önceden denenmiş ve bilindik isimleri tercih etmenizde fayda vardır.
Diğer bir yandan şirketin bakım servisinin güvenilirliğini araştırmanız gerekmektedir. Aracın kontrolünü belirli servis yaptıktan sonra sizin de aracın kilometresine göz gezdirmenizde fayda vardır. Alacağınız araçta ihtiyaçlarınız üzerine talepte bulunabiliyorsunuz. Örneğin bebek sahibi iseniz bebek koltuğu gibi vb. ihtiyaçlar.

Uzun bir yolculuğa çıkacak iseniz alacağınız aracın mümkünse az kullanılmış olması güvenliğiniz açısından çok önemlidir. Araç kiralama sözleşmesi normal şartlar altında firmanın size sunduğu bir hizmettir. Fakat bazı firmalar sorumluluklardan payını düşürmek adına hatırlatmadığı bu hizmeti sizin unutmamanız gerekmektedir. Zira araca dair tüm sorumluluk sizin üzerinize yüklenebilir.


Kasko ve diğer sigortaların tam olduğundan emin olun. İndirimlerden ve kampanyalardan faydalanmak için çeşitli şirketler araştırıp erken rezervasyon almaya özen gösterin. Sürücü sadece siz değilseniz ek sürücü için de ayrı bir ücret ödeyip ödemeyeceğinizi mutlaka danışın.
Bir diğer önemli nokta ise kiralayacağınız aracı tek yönlü kullanacaksanız bunun için teslimat bedeli olup olmadığı konusudur. Herhangi bir kaza durumunda da önce aramanız gereken numarayı almayı da ihmal etmeyin.

VIP Karadeniz

Trabzon araç kiralama her anlamda sizin için çalışmakta en iyi hizmeti sunmak için kendini geliştirmektedir. Güvenilirliği ve müşteri memnuniyeti ile kurulduğu 2002 yılından beri piyasadaki en çok tercih edilen oto kiralama olmayı başarmıştır. Ayrıca Trabzon’da bulunan herhangi bir otelden, yerleşkeden, gardan veya limandan istediğiniz gün ve saatte üzerine ek bir ücret ödemeden kiraladığınız aracı alabilmekte siniz.

Hakkında admin

Check Also

VIP Karadeniz – Corona Virüs Hakkında Bilgilendirme (COVID-19)

Birlikte Başaracağız. #EvdeKalTürkiye Değerli Müşterilerimiz ; İçinde bulunduğumuz durumdan dolayı üstümüze düşen sorumluluğu yerine getirdiğimizi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.