Trabzon Havalimanı Oto Kiralama ve Mini Gezi Rehberi

Trabzon havalimanı oto kiralama ve mini gezi rehberi. Karadeniz bölgesinin en önemli şehirlerinden olan Trabzon’a giderek şehrin tüm tarihi yapıtlarını, doğa güzelliklerini ve kendine has lezzetlerini keşfedebilirsiniz. Tüm bunları rahat bir şekilde yapmak ve istediğiniz her yere rahat ve kolay bir şekilde gitmek için Trabzon havalimanı oto kiralama VIP Karadeniz firmamızı tercih edebilirsiniz.

Trabzon Havalimanı Oto Kiralama ve Mini Gezi Rehberi
Trabzon Havalimanı Oto Kiralama ve Mini Gezi Rehberi

Trabzon Havalimanı Oto Kiralama

Trabzon Havalimanı faaliyetine 1957 yılında başladı ve açıldığı günden bugüne kadar 3,5 milyonu aşkın yolcu ağırladı. Trabzon Havalimanı’nda İç Hatlar ve Dış Hatlar olmak üzere iki terminal hizmet veriyor. Trabzon Havalimanı şehir merkezinden 6 kilometre uzaklıkta yer almaktadır.

Trabzon Havalimanı çevresinde yer alan D010 yolu ile kolay bir ulaşıma sahiptir. Ve D010 yolu sayesinde Havalimanı çıkışında rahat bir şekilde doğuya giderek Sürmene’ye, batıya giderek Trabzon merkeze ya da Akçaabat’a ulaşabiliyorsunuz.

Trabzon şehir hem tarih açısında hem de doğal güzellik açısında gezilmesi keşfedilmesi gereken ülkemizin önemli şehirlerinden biridir. Ve sahip olduğu lezzetlerini tatmakta önemlidir.

Şehir merkezinde gezebileceğiniz iki önemli yapı bulunmaktadır. Bunlardan biri Trabzon Kalesi bir diğeriyse 13. yüzyılda inşa edilen Ayasofya Müzesidir.

Altındere Vadisi Milli Parkı

Doğal güzellik açısında görmeniz gereken önemli yerlerden olan Altındere Vadisi Milli Parkı Maçka ilçesinde yer almaktadır. Altındere Vadisi Milli Parkı’na 40 kilometrelik yaparak ulaşabilirsiniz.

Uzungöl

Bir diğer görmeniz gereken doğal güzellik Çaykara ilçesinde yer alan tarihi ile de önemli olan Uzungöl’dür. Uzungöl merkezden 100 kilometre uzaklıkta yer almaktadır.

Trabzon Havalimanı Araç Kiralama Avantajları

Trabzon’un tüm güzelliklerini ve tarihini kolay bir şekilde keşfetmek için Trabzon Havalimanında hizmet veren VIP Karadeniz ofisinden araç kiralayabilirsiniz. İstediğiniz süreye kadar araçlarımızı kiralayabilir ve Trabzon şehrini aracınızla çok kolay, rahat bir şekilde keşfedebilirsiniz.

Tarihi yapıtlara ve doğal güzelliklere ev sahipliği yapan Trabzon’da her yapı ve güzellik şehir merkezi uzak yerlerdedir. Bu yerlere gitmek adına da kişisel araç önemlidir. Bizde kendi aracınızdaymışsınız gibi sizlere araç kiralama hizmeti sunmaktayız.

Hakkında Murat Yıldız

Check Also

Trabzon Havalimanı Rent a Car Hizmet Detayları

Trabzon Havalimanı Rent a Car Hizmet Detayları

Trabzon havalimanı rent a car hizmetleri: Günümüz kiralık araç sektöründe oto kiralamada havalimanı seçenekleri öncelikle …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.