Trabzon Güvenilir Araç Kiralama

Her türlü; 3+1, 8+1, 16+1 gibi seçeneklerde Trabzon’da araç kiralayabilirsiniz. Trabzon güvenilir oto kiralama bireysel ya da kurumsal olarak yapabileceğiniz bir işlemdir. Kurumsal firmalar genel olarak uzun süreli kiralama alır. Bireysel kiralamalar ise günlük olarak daha sık yapılır. Farklı bir yerden günübirlik gezileriniz, iş anlaşmalarınız, aile ziyaretleriniz gibi nedenlerle Trabzon’a gelişinizde bizleri tercih edebilirsiniz. Araç kiralama 2002 yılından beri profesyonel olarak yaptığımız bir hizmettir. 

Trabzon rent a car işinde en uygun fiyat garantisini veren yerlerden biriyiz. Günlük olarak yapılan oto kiralamalar haftalık kiralamaların günlük bazına göre daha pahalıdır. Bu nedenle yayla ziyaretleri, Trabzon gezileri için geldiğinizde haftalık araç kiralamanızı öneriyoruz. Talebinize bağlı olarak, araca başka rezervasyon yapılmadıysa araçlarınızın kiralama süresini uzatabiliriz.

trabzon oto kiralama

Oto Kiralama

Trabzon araç kiralama hava alanından direkt olarak internet üzerinden yapabileceğiniz bir işlemdir. Uçaktan iner inmez aracınızı yanınızda bulabilirsiniz. Böylece şehirdeki tüm işlemlerinizi hızlıca halletmeniz mümkündür. İş için geldiğiniz Trabzon’da kendinize ayıracağınız bir vakit kalabilir. Aile ziyareti için geldiyseniz tüm aileyi alarak istediğiniz yere hızlıca gidebilirsiniz. Trabzon’da sorunsuz bir yolculuk yapmak için sigortalı araçlarımızı tercih edebilirsiniz. Araç ile ilgili başınıza gelebilecek herhangi bir durumda bizlere hızlıca ulaşabilirsiniz. Trabzon araç kiralama firması olarak 7 gün 24 saat çağrı merkezlerimiz iletişime açıktır.

Araçlarımız; kişi sayısı, bagaj kapasitesi, yakıt ve vites durumu gibi değişikliklere bağlı olarak sizlere sunulmuştur. 1-3 gün, 4-7 gün, 8-15 gün ve 16-30 gün fiyat belirleyen süre etmenleridir. Bu sürelerde istediğiniz çeşitte araç kiralayabilirsiniz. Eğer araç kullanamıyorsanız fakat Trabzon’da araç ile seyahat etmek istiyorsanız size yine de yardımcı olabiliriz. Trabzon oto kiralama hizmetimize ek olarak şoförlü araç kiralama da yapabiliriz. Şehri bilen ve çok iyi araç kullanabilen uzman arkadaşlarımızla istediğiniz yere hızlıca ulaşabilirsiniz. Araçlarımız bakımları düzenli olarak yapılan güvenilir araçlardır. Bu konuda hiçbir müşterimiz mağdur edilmez. 

Trabzon rent a car yapabilmek için ehliyetinizin uygun şartlara sahip olması gerekir. Devletimiz tarafından belirlenen araç kiralama kuralları firmamızda kesinlikle uygulanır. Yaşı ve ehliyet durumu yeterli olmayan kimseye Trabzon araç kiralama yapılmaz.

Hakkında admin

Check Also

Trabzon Havalimanı Rent a Car Hizmet Detayları

Trabzon Havalimanı Rent a Car Hizmet Detayları

Trabzon havalimanı rent a car hizmetleri: Günümüz kiralık araç sektöründe oto kiralamada havalimanı seçenekleri öncelikle …

Bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.