Trabzon Araç Kiralama Şartları ve Fiyatları

Bazı özel günlerde ya da iş ziyaretlerinde insanların tercih ettiği VİP araç kiralama hizmetleri ile diğer kiralama modellerine göre farklılık göstermektedir. Hemen her firmada VİP araç kiralama şartları ve fiyatları aracın markasına, kilometresine ve gideceğiniz yere göre farklılık gösterir. Trabzon Araç Kiralama ile siz de birbirinden güzel ve kaliteli VİP araçlara sahip olabilir, gideceğiniz yere rahatlıkla gidebilirsiniz.

Trabzon Araç Kiralama

Kiralayacağınız VİP aracın şartları ve fiyatları markadan markaya göre değişiklik gösterdiğini yukarıda söylemiştik. Bildiğiniz üzere VİP araç kiralama hizmetleri diğer araçlara göre az firmada bulunmaktadır. Genelde İstanbul, İzmir ve Ankara’da bulunan VİP araç kiralama, Trabzon’da da yaygın halde tercih edilmektedir. Trabzon Oto Kiralama firmaları sayesinde son model araçlar kiralayabileceğiniz gibi ihtiyacınıza yönelik araçta kiralayabilirsiniz.

Araç kiralama şartlarına bakacak olursak bu şartlar firmadan firmaya farklılık gösterse de genel şartlardan sizlere bahsetmek istiyoruz. VİP araç kiralaması yapabilmek için yaş sınırınız minimum 27 olmalıdır. Firmalar tarafından normal araç kiralaması yapıldığında belirli bir depozito alınırken, VİP araç kiralaması istediğinizde minimum 3000 TL’lik depozito ücretiniz bulunmaktadır. Sizden çift kart isteyen firmalar olabileceği gibi aynı zamanda kefil isteyen firmalarla da karşılaşabilirsiniz.

Kiralayacağınız araçlarda bazen kilometre sınırı olabileceği gibi, kilometre sınırı olmayan araçlarda oluyor. Genelde VİP Araç Kilometre Sınırı 700 km ile 4000 km arasında farklılık göstermektedir. En uygun fiyatları sizlere sunan Trabzon Araç Kiralama firmaları siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için çalışmalarına devam etmektedir.

Trabzon Araç Kiralama

Araç Kiralama Fiyatları

VİP Araç Kiralama Fiyatları aracın marka ve modeline göre farklılık göstermektedir. Ortalama bir VİP araç kiralama ücreti günlük 500 TL’den başlarken, segmentine göre bu fiyat artış gösteriyor. Bazı firmalar sizlere taksitle araç kiralama hizmeti verirken bazıları sizlerden yukarıda saydığımız şartları karşılamanızı isteyecektir. En güzel araçları sizlere sunan Trabzon Rent A Car Firmaları sayesinde siz de bir yerden bir yere giderken toplu taşıma kullanmak zorunda kalmayacak ve en kısa sürede istediğiniz yere ulaşabileceksiniz.

Trabzon Oto Kiralama Firmalarından Araç Kiralamak İçin TIKLAYINIZ.

Hakkında Özlem Ege

Check Also

Araç Kiralarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Araç kiralaması yapmak özellikle en çok araştırılması gereken konular arasında yer almaktadır. Mutlaka araç kiralama …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.