Kredi Kartına İhtiyaç Duymadan Trabzon Araç Kiralama

Araba kiralama işlemini gerçekleştirmek istiyorsanız bu işlemin kredi kartı ile gerçekleştirilen bir işlem olduğunu da bilirsiniz. Şehir dışındaysanız veya şehir bir araç vasıtası ile gezebilmek istiyorsanız Trabzon araç kiralama hizmetinden istifade etmek istersiniz. Kredi kartınızın olmaması durumunda bu işlemi gerçekleştirememe durumu sizin için zorlayıcı sonuçlar doğurabilir. VIP Karadeniz, rakip firmaların aksine bazı durumlarda müşterilerine hoşgörülü davranarak kredi kartı kullanmadan araç kiralayabilmeleri için istisna tanımıştır. 

Kredi kartınız yoksa ve araç kiralama hizmetini VIP Karadeniz güvencesi ile bu hizmeti almak istiyorsanız belirli koşulları gerçekleştirmeniz halinde bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Firmamızın size kredi kartı olmadan bu hizmeti verebilmesi için yurt içinde yaşayan müşterilerimizde aranan şart kamu personeli olmalarıdır. Trabzon rent a car hizmetinden yararlanmak istiyorsanız ve yurt dışında ikamet ediyorsanız sizden kamu personeli olma şartı aranmaz. Yurt dışında ikamet ettiğinizi belli eden belgeler getirmeniz durumunda kredi kartına ihtiyaç duymaksızın araç kiralama işlemini sıkıntısız bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. 

Trabzon araç kiralama

Trabzon Araç Kiralama Hizmeti

Trabzon oto kiralama hizmeti VIP Karadeniz kalitesi ile deneyimlediğiniz zaman oldukça memnun kalacaksınız. Trabzon’un eşsiz manzarasını kişisel aracınız ile gezemiyorsanız oto kiralama hizmeti ile bunu mükemmel hale getirebilirsiniz. 

VIP Karadeniz, oto kiralama hizmetini müşterilerinin memnun kalabilmesi için kusursuz hale getirmeyi ilke edinmiştir. Kiralayacağınız bütün araçlar müşterilerin tercihleri göz önüne alınarak güncellenmektedir. Müşterilerin ihtiyaçları göz önüne alınarak tercih edilen araçlarımız arasından size hitap eden araçları seçebilirsiniz. Araçların fiyatları da sınıflara göre değişim göstermektedir. Her bütçeye ve her ihtiyaca hizmet edebilecek araç portföyü ile VIP Karadeniz, her zaman yanınızda olacaktır. 

Trabzon rent a car hizmeti sayesinde şehir içinde kendi aracınızla geziniyor gibi rahat hissedebilirsiniz. VIP Karadeniz, araçlarının bütün bakımlarını eksiksiz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Aynı zamanda araçların sigorta ve kaskoları da yapılmaktadır. Araçla seyir halindeyken kaza yapmanız durumunda veya aracın arızalanması durumunda VIP Karadeniz firmasını arayarak yol yardım hizmetini alabilirsiniz. VIP Karadeniz, müşterilerini mağdur etmemek adına gerekli olan bütün önlemleri alır ve ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda olur. 

Hakkında admin

Check Also

Araç Kiralarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Araç kiralaması yapmak özellikle en çok araştırılması gereken konular arasında yer almaktadır. Mutlaka araç kiralama …

Bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.