Araç Kiralama Hizmeti Hakkında Merak Edilenler

Araba kiralama hizmeti, son yıllarda popüler hale gelen hizmetler arasında yer almaktadır. Şehir dışında halledilmesi gereken işlemlerin mevcut olması veya şehir ve şehirler arası yolculuk yapmayı ulaşım aracına bırakmak istemeyen kişiler araç kiralama hizmeti ile diledikleri araçla bu işlemleri gerçekleştirebilirler. VIP Karadeniz Trabzon araç kiralama hizmeti sağlayarak yolculuklarınızı sorunsuz şekilde atlatmanıza yardımcı olur. 

Öncelikle araç kiralama hizmetinde merak edilen husus bu işlemi gerçekleştirebilmek için çeşitli kriterlerin olup olmadığıdır. Araç kiralama hizmetinden istifade edebilmeniz için belirli yaşa erişmiş olmanız ve belirli süre boyunca ehliyete sahip olmanız gibi kriterler yer almaktadır. Kiralayacağınız aracın sınıfına göre belirlenen kriterlerde değişim gözlenmektedir. 

Merak edilen diğer bir husus ise kiralanan araçla meydana gelebilecek kaza sonucu oluşan hasarın nasıl karşılanacağıdır. VIP Karadeniz Trabzon rent a car hizmeti kapsamında kiraladığı araçların sigortasını ve kaskosunu yaptığı için bir kaza geçirmeniz durumunda hasarın karşılanması kasko ile olacaktır. Ancak kaza durumunda sözleşme kapsamında sürücü olarak belirtilmeyen bir kişinin sürücü olarak aracı kullanması durumunda hasar sözleşmenin tarafı olan müşteri tarafından karşılanmaktadır. Çünkü sigorta işlemleri yalnızca sözleşmede belirtilen sürücülerin hareketlerini kapsamaktadır. 

Trabzon araç kiralama

Araç Kiralama Hizmeti Pahalı Mıdır?

Ulaşım araçlarından rahatsız olan kişilerin gönül rahatlığı ile tercih ettiği araç kiralama hizmeti sanılanın aksine pek de pahalı olmayan bir hizmettir. Hizmeti almak istiyorsanız VIP Karadeniz’in internet sitesinde yer alan fiyat listesinden yararlanabilirsiniz.

Fiyat listesi genellikle arabanın segmentine göre ve kapasitesine göre hesaplanmaktadır. Her bütçeye hitap edecek araç portföyü ile VIP Karadeniz Trabzon rent a car hizmetinin vazgeçilmez sunucularından biri olmuştur. Araçlar arasından size hitap ettiğini düşündüğünüz marka ve modeli belirleyerek günlük olarak kiralama durumunda ne kadar ödeyeceğinizi öğrenebilirsiniz.

Yılın belirli günlerinde gerçekleştirilen kampanyalar ile oldukça ucuza seyahat edebilme şansına erişirsiniz. Kiralama hizmeti, gün sayısının artması ile birlikte de indirime tabi tutulmaktadır. Bir aracı belirli gün aralığında kiraladığınız zaman ödeyeceğiniz ücrette indirime gidildiğini görürsünüz. VIP Karadeniz’in belirlemiş olduğu kampanyalardan istifade ederek size en uygun aracı seçebilir ve bu araç ile konforlu bir seyahat gerçekleştirebilirsiniz. 

Hakkında admin

Check Also

Araç Kiralarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Araç kiralaması yapmak özellikle en çok araştırılması gereken konular arasında yer almaktadır. Mutlaka araç kiralama …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.